KONST / Litografier / Färglitografi 17334250

nr 1733 4250

Leif Kander

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 13/100, daterad -76, solrosor, 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm

Leif Kander, född 1939, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:44:37

17/10 21:43:47 1      100 kr
20/10 20:25:51 2      Vinnande bud

Leif Kander

Läs mer om Leif Kander